logotyp

Mgr. Michaela Fučíková

Mgr. Michaela Fučíková

Jsme třída o šesti žácích ve věku od sedmi do šestnácti let. O třídu se starají dva pedagogové IC a jeden speciální pedagog ZŠ. Žáci pracují podle individuálního plánu a rozvrhu. Ten zahrnuje společné a individuální učení, RHB, muzikoterapii, ergoterapii, canisterapii, hipoterapii, vodoléčbu, výtvarné aktivity. Podle možností se též chodí na vycházky, výlety, do divadel a na koncerty.

Školní rok 2019/2020

 Vítáme všechny v tomto školním roce v nezměněné sestavě!

V následujících deseti měsících se budeme hlavně navštěvovat. Budou se utužovat vztahy mezi kolegy, dětmi i rodiči. Některé návštěvy určí los, jiné budou spontánní, nahlášené či překvapivé. Budeme si vyměňovat informace, názory, poznatky nebo drby. Můžeme se smát i hádat, ale důležité je být v kontaktu. Tak do toho!

 


Školní rok 2018/2019

Školní rok 2018/2019

Vítáme v tomto školním roce Mílu, Klárku a Editku, Filipa, Damiánka a Štěpánka.
Tento rok bude ve znamení SRDCE. My tedy budeme rádi a z celého srdce cvičit, učit se, hrát si, jezdit na koni, dovádět s pejsky a kozičkami, chodit na procházky, jíst, pít, poslouchat hudbu, odpočívat, jezdit na výlety, koupat se, malovat nebo se jen tak veselit. Protože poslouchat svoje srdce, je to základ štěstí.english
Základní škola Zahrádka

Created by © 2014 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy