Zahájení školního roku 2013/2014

Přestože do školy jsme všichni, pedagogové i žáci, nastoupili už druhý zářijový den, slavnostní zahájení jsme uspořádali až ve čtvrtek 5. 9., a to společně s Integračním centrem Zahrada a rodiči dětí. V 15,00 hodin ředitelé školy a ICZ všechny uvítali, třídní učitelé byli dekorováni slušivými slamáčky, a pak už třída po třídě vstoupily branou do „Zahradnického roku“. Společně jsme barevnou rýží vysypali duhovou mandalu a na závěr jsme zrníčka poslali co nejdál a nejvýš – třeba některá vyklíčí :o).

Po zahradnickém obřadu následovala společná informační schůzka rodičů, po které měli rodiče ještě možnost posedět ve svých třídách, popovídat si spolu, ale i s učiteli a kolegy z ICZ.

Prožili jsme příjemné slunečné odpoledne, děkujeme všem, kteří přišli, a těšíme se na další setkávání v novém školním roce.

Dagmar Rosecká