Zahájení nového školního roku 2015/2016

7. září 2015 Zahájení školního roku 2015/2016

Pozor, pozor! Přes prázdniny byl během rekonstrukce kotelny v suterénu objektu Integračního centra Zahrada objeven poklad. Byly to prý vzácné perly a všelijaké jiné drahocenné předměty. V letošním školním roce to bude tím pádem dost napínavé, poněvadž část pokladu bohužel chybí a podezřelí jsou všude mezi námi. A navíc jsme vlivem (snad jedné jediné) dešťové přeháňky pravděpodobně přišli o všechny stopy.

Takže- soustředit se, nastražit uši, zaostřit zrak, pátrání začíná! Ještě že na to nejsme sami, pomoci nám přišli nejlepší světoví detektivové. Poznali jste je? Všetečná slečna Marplová, decentní Hercules Poirot, sám velký Colombo, krásná komisařka Makepeaceová, akční a veselá Abby z námořní vyšetřovací služby, své zástupce poslali i Adrian Monk a detektiv Maigret. (Poznámka na vysvětlení: Jakákoliv podoba známých detektivních tváří s našimi třídními učiteli je čistě náhodná.) Jejich tým je tvořen našimi milými žáky, kteří se budou na pátrání po pokladu aktivně podílet.

Při krájení „detektivního“ dortu, na malé občerstvení a na schůzku rodičů s vedením školy a stacionáře už zase svítilo slunce. Všichni si přejeme, ať následujících deset měsíců přinese co nejvíce radosti a úspěchů.

FOTO ZDE...