Návštěva z Chotouňské

Dne 23. května nás navštívily velké děti z Praktické školy z Chotouňské ulice. Přišly se vlastně podívat, kam že to jeden z jejich spolužáků - náš bývalý žák - řadu let denně chodil. Jedné slečně, čtyřem mladíkům a dvěma učitelkám se zde velmi líbilo. Hned při příchodu obdivovali zahradu a její rohaté obyvatele, všimli si i hřiště na plážový volejbal. Po prohlídce budovy se „vyřádili“ ve snoezelenu, kde je nejvíce zaujala práce na světelném panelu a vkládání různých geometrických tvarů do příslušných otvorů. Velmi hezky si s námi i s našimi dětmi popovídali, někdo dokonce stihl nakreslit i pár obrázků. O nejvydařenější kresby naší školy se s vámi právě tímto příspěvkem chci podělit a do Chotouňské vzkazuji pěkné poděkování a pozdravení. Těšíme se brzy na viděnou!

Pavla Ročárková

23.5.2012