Co nás ještě čeká a trápí

Čekáme, čekáme, čekáme.

Každý rok čeká několik dětí na přijetí do naší školy. (Mají možnost konzultovat u speciální pedagožky v tzv. poradně školy - říkáme jí Předzahrádka - otázky, které řeší.) Každý rok čeká také několik absolventů naší školy na další umístění. Čekají aktivně – jako klienti Integračního centra Zahrada, ale čekají. Přejeme jim, aby našli místo, odpovídající jejich potřebám a přáním. A proto fandíme občanskému sdružení Sluneční domov a jeho projektu chráněného bydlení a dalšího vzdělávání v Horních Počernicích. Pokud tento projekt ještě nepodporujete, podívejte se nawww.slunecnidomov.cz A ještě jedna důležitá zpráva: ve zmíněném domově je několik volných míst, neváhejte, přihlašte se, bude to krásné!