Od nás k vám – Březen 2013

Od nás k vám – Březen 2013Zpráva č. 1 - NABÍDKA

Rodičům i učitelům dětí s Rettovým a Angelmannovým syndromem nabízíme poradenství (konzultaci s fyzioterapeutem a ergoterapeutkou, speciálním pedagogem - pedagogickou diagnostiku, možnosti vzdělávání. Dle možností zodpovíme také dotazy týkající se péče a zdraví). Objednat se můžete na adrese školy.

Zpráva č. 2
"Vzdělávání dětí se vzácnými onemocněními" byl název nedávné celonárodní konference v hotelu Olšanka, při které jsme představili naše zkušenosti se vzděláváním dívek s Rettovým a Angelmannovým syndromem. Příspěvek paní Šútovcové z pohledu rodiče vzbudil živou odezvu přítomných pedagogů i asistentů a všechny nás povzbudil. Děkujeme