NOVÝ školní rok 2015/2016

Slovo NOVÝ je cíleně zvýrazněno velkými písmeny, neb pro naši třídu je tento rok skutečně nový. A to především proto, že během letních prázdnin naše třída prošla celkovou rekonstrukcí.  To bylo pro nás všechny v září velké překvapení! Přestavba se uskutečnila v duchu „ala přímořský styl“. Dominantou třídy je ocelově modrá hmatová stěna symbolizující hladinu moře. A ještě na ní pluje velryba! Kulatý žlutý koberec září jako sluníčko, bíle natřené laťky a velká síť v nás hned vyvolaly pocit, že jsme v přístavu. Nádhera… Však se i Vy přijďte na tu krásu podívat, jste zváni!

Atmosféra nového pokoje nás zároveň inspirovala k tématu na projekt letošního školního roku, kterým je „Plnou parou vpřed aneb Co nám nabízí české vodstvo…“. Těšíme se na společné zážitky!

A to ještě není všechno. Do naší „rybářské party“ jsme přivítali NOVÉHO předškoláčka  Robinka. Všichni mu přejeme móóóře školních úlovků, ať vždy svítí jako sluníčko a všechny školní cesty nechť jsou naplněné dobrodružstvím a zážitky.

Na rybách

Robinkova oslava narozenin