2016/2017

2016/2017Letošní rok jsme zachovali sestavu z minulého školního roku, jen nás trochu ubylo. Pan učitel Ondřej odešel dělat třídního do jiného pokoje a Thea přešla ke skupince starších dětí.

Paní učitelka Běla zvelebuje třídu na individuální vyučování a vymýšlí na nás nové finty ve výuce.
Petra, Zdeněk a Robert plánují zajímavá témata a činnosti na "pokojové aktivity".

Začali jsme tématem "Doprava", a to konkrétněji "Auta". Pokud to nikde nepovíte, tak vám prozradím, že se chystáme navštívit opravdové dopravní hřiště a pak podobné udělat u nás ve škole. Už teď ve výtvarce vyrábíme značky, přechod pro chodce a podobné důležité věci.

Z pravidelných aktivit nás čeká vířivka, pobyt ve snoezelen místnosti, canisterapie, výtvarka, pracovka a další. Novinkou bude každý měsíc návštěva solné jeskyně.

Honzík se stal z "přípravkáře" prvňákem. Stále vyniká v hudební výchově, hlavně v bubnování nohama.
Alex už je druhák. Cvičí nás i sebe v běhu a chůzi na delší vzdálenosti.
Matyášek je expert přes hudbu a dobrou náladu.
Lukáš, náš organizátor, dokáže zařídit cokoliv :-).
Anička je modelka a otesánek v jednom. Vůbec se s ní v jídle nedá soutěžit.
Simonka má nové krásné růžové brýle, co víc si přát?!

Těšíme se na společný školní rok! My si ho užijeme!!! :-)